فیلتر

محصولات برند اکووکس - ECOVACS

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

درباره ECOVACS Robotics

مدت‌ها قبل از اینکه مفهوم «خانه هوشمند» مد شود، رباتیک ECOVACS (ECOVACS) در خط مقدم نوآوری در رباتیک خانه‌های هوشمند قرار داشت و راه‌های جدیدی را برای روبات‌ها برای تغییر زندگی صاحب خانه‌ها بررسی می‌کرد. بیش از 24 سال کار ECOVACS در خدمات رباتیک باعث شده است که این شرکت از یک استارتاپ رویایی به یک شرکت جهانی با ماموریت رباتیک برای همه تبدیل شود. روباتیک ECOVACS که برای تغییر شیوه زندگی و کار مردم طراحی شده است، اکنون در بیش از 145 کشور و منطقه در سراسر جهان استفاده می شود.

چشم انداز راهنمای ما - پیشرفت فناوری های رباتیک برای خدمت به جهان، برای ایجاد یک اکوسیستم جامع بین انسان و رباتیک در سبک زندگی و تولید.

.

قدرت تحقیق و توسعه
نوآوری قلب ماموریت ECOVACS است. اولویت ما همیشه سرمایه گذاری در مبانی فناوری در دراز مدت بوده است - در تحقیق و توسعه رباتیک خانگی و زنجیره ارزش فناوری های آن از ادغام تراشه ها و حسگرها تا مدیریت داده ها و برنامه های کاربردی هوش مصنوعی. از سال 2006، این شرکت هر سال برای توسعه بیش از 20 محصول جدید رباتیک سرمایه گذاری کرده است. ECOVACS با اتخاذ یک استراتژی بازارمحور بسیار چابک، تضمین می‌کند که برنامه‌های توسعه محصول و تنظیم دقیق منجر به محصولاتی می‌شوند که به خوبی با بازارهای جهانی و جمعیت‌شناسی سازگار هستند.

تعهد به نوآوری پیشرفته و تضمین کیفیت در فلسفه تحقیق و توسعه ECOVACS نقش اساسی دارد. امکانات آزمایشگاهی پیچیده این شرکت در مرکز تحقیق و توسعه ما به صورت استراتژیک در کنار کارخانه تولید قرار دارد تا زمان بین آزمایشگاه و بازار را سرعت بخشد. امروزه تیم تحقیق و توسعه ECOVACS با تیمی متشکل از 1000 مهندس و متخصص در محل به رشد خود ادامه می دهد.

ECOVACS با افتخار به خلاقیت فناوری خود، متعهد به گسترش مجموعه مالکیت معنوی خود است تا کیفیت را برای مشتریان خود در سراسر جهان تضمین کند. این شرکت امروزه بیش از 1200 پتنت در چین و خارج از کشور دارد

بازار
روبات‌های ما که برای تغییر شیوه زندگی و کار مردم طراحی شده‌اند، اکنون در بیش از 145 کشور و منطقه در سراسر جهان در دسترس هستند. ECOVACS ROBOTICS از بازار داخلی خود در چین گسترش یافته و زیرمجموعه های فروش قوی در ژاپن، آلمان و ایالات متحده ایجاد کرده است. علاوه بر این، این شرکت فروش خود را به تعدادی از بازارها و مناطق عمده دیگر از جمله: کانادا، بریتانیا، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، سوئیس، لهستان، جمهوری چک، کره، سنگاپور، مالزی، تایلند و بسیاری دیگر گسترش داده است.

سهم بازار ECOVACS ROBOTICS برای تمیز کردن جاروبرقی رباتیک به رهبر بازار جهانی در بازارهای کلیدی تبدیل شده است.