فیلتر

محصولات برند تک لاو tech love

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

Techlove یکی از برندهای فرعی NEW-Design Biotech Ltd (که از این پس به عنوان New-Design نامیده می شود) است. نیو دیزاین که در سال 2013 تاسیس شد، یک متخصص جهانی در محصولات پزشکی خانگی و یک برند پیشرو در بیش از 20 کشور (آسیا و اروپا) است. دارای طیف وسیعی از طرح های منحصر به فرد و پیچیده در مراقبت های بهداشتی، مراقبت های زیبایی، کانتورینگ بدن و دستگاه های پزشکی است. دیدگاه برند Techlove. از زندگی با کیفیت و تندرستی لذت ببرید.

تیم های تحقیق و توسعه مستقر در توکیو، سئول و چین، به ایجاد محصولات بهداشتی جدید اختصاص یافته اند. محصولات بهداشتی جدید طراحی شده را ایجاد کنید.

در آسیا و اروپا نتایج خوبی کسب کرده است، اما این پایان کار Techlove نیست. Techlove فروشگاه های انحصاری و زیرمجموعه های خارج از کشور را در بریتانیا افتتاح خواهد کرد تا نیازهای مصرف کنندگان بریتانیا را بهتر درک کند و برآورده کند. تنها هدف Techlove این است که با محصولات Techlove زندگی سالم تری را برای مصرف کنندگان در سراسر جهان به ارمغان بیاورد!

بنیانگذار و خالق: آلبرت ژانگ هنگام تأسیس نیو دیزاین گفت که ما بر بخش سلامت تمرکز خواهیم کرد و چشم انداز ما این است که به مشتریان کمک کنیم زندگی سالم تری با محصولات با کیفیت تر و مقرون به صرفه داشته باشند. برای دستیابی به این چشم انداز، نیو دیزاین تضمین می کند که هر محصول به مدت 14 روز توسط مقامات مربوطه تست و تایید شده است تا مشتریان بتوانند با اطمینان از محصولات ما استفاده کنند.

مدیر کل شعبه بریتانیا مو ترنر گفت: "من تحت تاثیر سبک ساده آلبرت ژانگ قرار گرفتم که باعث شد مدیر کل شعبه بریتانیا شوم. من معتقدم که تنها راه برای پیشبرد یک شرکت بیشتر است. این است که نسبت به محصولات خود با وجدان رفتار کند و به راحتی توسط مصرف کنندگان شناسایی شود. من همچنین به عنوان پلی عمل خواهم کرد تا به مردم در بریتانیا اجازه دهم تا کیفیت محصولات New-Design را تجربه کنند!